Aquapark w Suwałkach

Aquapark Suwałki mieści się przy ulicy Papieża Jana Pawła II.

Aquapark w Suwałkach jest największą inwestycją sportową wybudowaną w naszym mieście na przestrzeni ostatnich lat. Jest to również jeden z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w północno-wschodniej Polsce. Budowę obiektu rozpoczęto w czerwcu 2009 roku, zakończono zaś 21.12.2010 roku. Aquapark jest jednym z elementów powstałego centrum wypoczynkowo-rozrywkowego w Suwałkach, którego skład uzupełnia zlokalizowany w sąsiedztwie Suwalski Ośrodek Kultury oraz Hotel LOFT 1898.

Suwalski Aquapark już na etapie projektowania pozbawiony został barier architektonicznych i dzięki temu jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, masa miejsc parkingowych, a także jakość oferowanych usług sprawiają, że Klientami Aquaparku Suwałki są nie tylko mieszkańcy miasta i regionu, ale też z graniczącej z Suwalszczyzną Liwy czy Rosji.
W naszym Aquaparku znajdą Państwo wszystko dla zdrowia, ciała i duszy.

Kompleks składa się z części rekreacyjnej i sportowej. A dodatkowo przygotowano kompleks łaźni i saunarium.
W centrum znajduje się również gastronomia, sala konferencyjna, przychodnia rehabilitacyjna, klub fitness, usługi fryzjersko-kosmetyczne, a także sklep sportowy.

Bezpośrednio przy Aquaparku znajduje się oddany do użytku w listopadzie 2015 r. Miejski Plac Zabaw, na którym znajdują się wspaniałe atrakcje dla najmłodszych, strefa dla młodzieży oraz strefa seniora, wyposażone w nowatorski sprzęt sportowo – rekreacyjny. Ta wspaniała inwestycja powstała w ramach budżetu obywatelskiego i dzięki niepowtarzalnym atrakcjom, ścieżkom spacerowym wzdłuż strumyka stanowi doskonałe miejsce wypoczynku dla całych rodzin.

Więcej

Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

12 maja 2016

Call Now Button